Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Additional Functions: | Programmable emergency button, Session Initiation Protocol (SIP) support |
|---|---|
| Capacity: | 3040 mAh |
| Clock Speed: | 1.8 GHz |
| Compliant Standards: | EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN55022 Class B, ICES-003 Class B, EN 61000-6-1, FCC Part 15.247, AS/ACIF S004, RSS-210, RSS-102, FCC Part 68, IEC 60529 IP54, EN 300.328-2, FCC Part 2, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 4268, MIL- |
| Connector Type: | USB Type-C - 24 pin USB-C ¦ Headset jack - mini-phone 3.5mm |
| Controls: | GPS |
| Depth: | 13 mm |
| Diagonal Size: | 4" |
| Display Languages: | Danish, Hungarian, Slovenian, English, German, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Finnish, Swedish, Russian, Spanish, Dutch, English (United States), Spanish (Columbia) |
| Display Resolution: | 800 x 480 pixels |
| Focus Adjustment: | Automatic |
| Form Factor: | Touch - Rugged |
| Height: | 133 mm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 95% (non-condensing) |
| Input Device: | Multi-touch |
| Internal Memory Capacity: | 32 GB |
| Light Source: | Flash |
| Localisation: | Worldwide |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Operating System: | Android 10 |
| Processor Core Qty: | 8-core |
| Product Type: | Smartphone |
| Protection: | Dragontrail glass |
| RAM: | 3 GB |
| Sensor Resolution: | 8 Megapixel |
| Sensors: | Accelerometer, ambient light sensor, digital compass, magnetometer, gyroscope |
| Service Provider: | Not specified |
| Supported Digital Audio Standards: | OPUS, G.722, G.711a, G.711u, G.729a |
| Version: | original |
| WLAN Security: | EAP-TLS, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal |
| Weight: | 180 g |
| Width: | 66 mm |
| Wireless Interface: | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Phones International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Phones International.pdf |
| Additional Functions: | Programmable emergency button, Session Initiation Protocol (SIP) support |
|---|---|
| Capacity: | 3040 mAh |
| Clock Speed: | 1.8 GHz |
| Compliant Standards: | EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN55022 Class B, ICES-003 Class B, EN 61000-6-1, FCC Part 15.247, AS/ACIF S004, RSS-210, RSS-102, FCC Part 68, IEC 60529 IP54, EN 300.328-2, FCC Part 2, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 4268, MIL- |
| Connector Type: | USB Type-C - 24 pin USB-C ¦ Headset jack - mini-phone 3.5mm |
| Controls: | GPS |
| Depth: | 13 mm |
| Diagonal Size: | 4" |
| Display Languages: | Danish, Hungarian, Slovenian, English, German, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Finnish, Swedish, Russian, Spanish, Dutch, English (United States), Spanish (Columbia) |
| Display Resolution: | 800 x 480 pixels |
| Focus Adjustment: | Automatic |
| Form Factor: | Touch - Rugged |
| Height: | 133 mm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 95% (non-condensing) |
| Input Device: | Multi-touch |
| Internal Memory Capacity: | 32 GB |
| Light Source: | Flash |
| Localisation: | Worldwide |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Operating System: | Android 10 |
| Processor Core Qty: | 8-core |
| Product Type: | Smartphone |
| Protection: | Dragontrail glass |
| RAM: | 3 GB |
| Sensor Resolution: | 8 Megapixel |
| Sensors: | Accelerometer, ambient light sensor, digital compass, magnetometer, gyroscope |
| Service Provider: | Not specified |
| Supported Digital Audio Standards: | OPUS, G.722, G.711a, G.711u, G.729a |
| Version: | original |
| WLAN Security: | EAP-TLS, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal |
| Weight: | 180 g |
| Width: | 66 mm |
| Wireless Interface: | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Florian Vopel is your contact person for: