Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Call Services: | Call Transfer, Call Hold |
|---|---|
| Conference Call Capability: | Yes |
| Connections: | Headset jack / mini-phone 3.5mm |
| Depth: | 18.6 cm |
| Diagonal Size: | 7" |
| Display Location: | Base |
| Display Resolution: | 1280 x 800 pixels |
| Features: | Touch screen |
| Height: | 9.4 cm |
| Important product information: | UNCLAIMED Device without license. Please contact us if you have any questions. |
| Main Features: | Integrated Ethernet switch |
| Manufacturer: | Meraki Cisco |
| Network Features: | Class 3 PoE |
| Network Ports Qty: | 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Network Protocols: | SRTP |
| Placing / Mounting: | Wall-mountable, table-top |
| Power Over Ethernet (PoE) Supported: | Yes |
| Product Type: | VoIP phone |
| Security: | TLS |
| Speakerphone: | Yes |
| Type: | LCD display - colour |
| Version: | original |
| VoIP: | Yes |
| VoIP Protocols: | SIP |
| Voice Codecs: | G.722, G.711u, G.711a |
| Volume Control: | Yes |
| Weight: | 1.1 kg |
| Width: | 27.2 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Phones International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Phones International.pdf |
| Call Services: | Call Transfer, Call Hold |
|---|---|
| Conference Call Capability: | Yes |
| Connections: | Headset jack / mini-phone 3.5mm |
| Depth: | 18.6 cm |
| Diagonal Size: | 7" |
| Display Location: | Base |
| Display Resolution: | 1280 x 800 pixels |
| Features: | Touch screen |
| Height: | 9.4 cm |
| Important product information: | UNCLAIMED Device without license. Please contact us if you have any questions. |
| Main Features: | Integrated Ethernet switch |
| Manufacturer: | Meraki Cisco |
| Network Features: | Class 3 PoE |
| Network Ports Qty: | 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T |
| Network Protocols: | SRTP |
| Placing / Mounting: | Wall-mountable, table-top |
| Power Over Ethernet (PoE) Supported: | Yes |
| Product Type: | VoIP phone |
| Security: | TLS |
| Speakerphone: | Yes |
| Type: | LCD display - colour |
| Version: | original |
| VoIP: | Yes |
| VoIP Protocols: | SIP |
| Voice Codecs: | G.722, G.711u, G.711a |
| Volume Control: | Yes |
| Weight: | 1.1 kg |
| Width: | 27.2 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Michael Holste is your contact person for: