Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| CPU: | 2 x Xeon 2.4 GHz |
|---|---|
| Cache / Buffer Size (Max): | 8 GB |
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 69.2 cm |
| Device Type: | Hard drive array |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 12 (total) / 12 (free) x hot-swap - 2.5" / 3.5" shared |
| Expansion Slots: | 2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x8 |
| Features: | Built-in 4 cooling fans, SNMP support |
| HDD Array External Interface: | SAS |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 95% |
| Included Accessories: | Accessory pack |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Installed Qty: | 2 |
| Interface Type: | SAS |
| Interfaces: | 2 x SAS ¦ 4 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 ¦ 2 x Ethernet 10Gb - RJ-45 ¦ 2 x serial - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Manufacturer: | Synology |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Maximum LUNs: | 128 |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| RAID Level: | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, JBOD, RAID F1 |
| Supported Devices / Modules Qty: | 12 |
| Supported Drives: | SAS |
| Type: | No HDD |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 19.7 kg |
| Width: | 43.05 cm |
| GPSR - economic actor: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| GPSR - EU responsible person: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| Warnings: | Warnings Controller International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Controller International.pdf |
| CPU: | 2 x Xeon 2.4 GHz |
|---|---|
| Cache / Buffer Size (Max): | 8 GB |
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 69.2 cm |
| Device Type: | Hard drive array |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 12 (total) / 12 (free) x hot-swap - 2.5" / 3.5" shared |
| Expansion Slots: | 2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x8 |
| Features: | Built-in 4 cooling fans, SNMP support |
| HDD Array External Interface: | SAS |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 95% |
| Included Accessories: | Accessory pack |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Installed Qty: | 2 |
| Interface Type: | SAS |
| Interfaces: | 2 x SAS ¦ 4 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 ¦ 2 x Ethernet 10Gb - RJ-45 ¦ 2 x serial - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Manufacturer: | Synology |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Maximum LUNs: | 128 |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| RAID Level: | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, JBOD, RAID F1 |
| Supported Devices / Modules Qty: | 12 |
| Supported Drives: | SAS |
| Type: | No HDD |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 19.7 kg |
| Width: | 43.05 cm |
| GPSR - economic actor: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| GPSR - EU responsible person: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
Samin Delikhoun is your contact person for: