Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Data Link Protocol: | Gigabit Ethernet |
|---|---|
| Depth: | 32.51 cm |
| Designed For: | HPE MSR3012, MSR3024, MSR3024 TAA, MSR3044, MSR3064 ¦ HPE FlexNetwork MSR3016, MSR3026, MSR3046, MSR3620-DP |
| Device Type: | Expansion module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Height: | 10.59 cm |
| Interface (Bus) Type: | Smart Interface Card (SIC) |
| Interfaces: | 4 x Ethernet 1000 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Ports: | Combo Gigabit Ethernet x 4 |
| Version: | original |
| Weight: | 450 g |
| Width: | 21.01 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Adapter Gigabit International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Adapter Gigabit International.pdf |
| Data Link Protocol: | Gigabit Ethernet |
|---|---|
| Depth: | 32.51 cm |
| Designed For: | HPE MSR3012, MSR3024, MSR3024 TAA, MSR3044, MSR3064 ¦ HPE FlexNetwork MSR3016, MSR3026, MSR3046, MSR3620-DP |
| Device Type: | Expansion module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Height: | 10.59 cm |
| Interface (Bus) Type: | Smart Interface Card (SIC) |
| Interfaces: | 4 x Ethernet 1000 |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Ports: | Combo Gigabit Ethernet x 4 |
| Version: | original |
| Weight: | 450 g |
| Width: | 21.01 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: