Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Connector: | Power IEC 60320 C19 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Power IEC 60309 20A - male |
| Designed For: | P/N: C1-N7706-B23S2E, C6807-XL-S2TBUN-RF, CTI-CMS-2000-M5-K9, CTI-CMS2000M5K9-RF, CTI-CMS-2K-M5V2-K9, FPR-C9300-AC-RF, FPR-CH-9300-AC-RF, N7702-S2E-10G-P1, N7702-S2E-40G-P1, N77-C7702, N77-C7702=, N77-C7702-S2E-AC, N77-C7706, N77-C7706-B23S2E, N77-C7706-B |
| Length: | 4.3 m |
| Manufacturer: | Cisco 3rd Meraki 3rd |
| Rated Current: | 16 A |
| Rated Voltage: | AC 250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | Third Party || compatible, Third Party || compatible |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|---|
| Warnings: | Warnings Cables International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Cables International.pdf |
| Connector: | Power IEC 60320 C19 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Power IEC 60309 20A - male |
| Designed For: | P/N: C1-N7706-B23S2E, C6807-XL-S2TBUN-RF, CTI-CMS-2000-M5-K9, CTI-CMS2000M5K9-RF, CTI-CMS-2K-M5V2-K9, FPR-C9300-AC-RF, FPR-CH-9300-AC-RF, N7702-S2E-10G-P1, N7702-S2E-40G-P1, N77-C7702, N77-C7702=, N77-C7702-S2E-AC, N77-C7706, N77-C7706-B23S2E, N77-C7706-B |
| Length: | 4.3 m |
| Manufacturer: | Cisco 3rd Meraki 3rd |
| Rated Current: | 16 A |
| Rated Voltage: | AC 250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | Third Party || compatible, Third Party || compatible |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|
Jürgen Mattikau is your contact person for: