Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Connector: | Power IEC 60320 C15 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Power BS 1363A - male |
| Designed For: | Cisco MDS 9020 Fabric Switch, 9124 Multilayer Fabric Switch, 9134 Multilayer Fabric Switch, 9222i Multiservice Modular Switch ¦ Cisco Nexus 2148T Fabric Extender, 5020, 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E ¦ Cisco UCS SmartPlay Select C3260 Basic, |
| Length: | 2.5 m |
| Localisation: | United Kingdom |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Rated Voltage: | AC 250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Cables International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Cables International.pdf |
| Connector: | Power IEC 60320 C15 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Power BS 1363A - male |
| Designed For: | Cisco MDS 9020 Fabric Switch, 9124 Multilayer Fabric Switch, 9134 Multilayer Fabric Switch, 9222i Multiservice Modular Switch ¦ Cisco Nexus 2148T Fabric Extender, 5020, 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E ¦ Cisco UCS SmartPlay Select C3260 Basic, |
| Length: | 2.5 m |
| Localisation: | United Kingdom |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Rated Voltage: | AC 250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Florian Vopel is your contact person for: