Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Connector: | Power CEE 7/7 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Saf-D-Grid |
| Designed For: | Cisco ASR 9901 ¦ Cisco Nexus 3408-S, 3432D-S |
| Length: | 4.3 m |
| Localisation: | Europe |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Rated Current: | 16 A |
| Rated Voltage: | 100-250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Cables International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Cables International.pdf |
| Connector: | Power CEE 7/7 |
|---|---|
| Connector (Second End): | Saf-D-Grid |
| Designed For: | Cisco ASR 9901 ¦ Cisco Nexus 3408-S, 3432D-S |
| Length: | 4.3 m |
| Localisation: | Europe |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Rated Current: | 16 A |
| Rated Voltage: | 100-250 V |
| Type: | Power cable |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Luca-Eric Junghans is your contact person for: