Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cable Details: | Microphone cable - 9 m |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Connector Type: | Microphone (4-pin Euroblock) |
| Depth: | 6.39 cm |
| Designed For: | Cisco Spark MX700, MX800 ¦ Cisco TelePresence Integrator Package with SX80 Codec, PHD 1080p 4x Camera and Touch 10, Integrator Package with SX80 Codec, SpeakerTrack60 Microphone Array and Touch 10, MX700, MX800, MX800 (Dual), MX800 (Single), SX80 ¦ Cisco |
| Frequency Response: | 80 - 20000 Hz |
| Height: | 1.09 cm |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Product Type: | Microphone |
| Recommended Use: | Conference |
| Sensitivity: | -36 dB |
| Version: | original |
| Weight: | 126 g |
| Width: | 6.39 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Cable Details: | Microphone cable - 9 m |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Connector Type: | Microphone (4-pin Euroblock) |
| Depth: | 6.39 cm |
| Designed For: | Cisco Spark MX700, MX800 ¦ Cisco TelePresence Integrator Package with SX80 Codec, PHD 1080p 4x Camera and Touch 10, Integrator Package with SX80 Codec, SpeakerTrack60 Microphone Array and Touch 10, MX700, MX800, MX800 (Dual), MX800 (Single), SX80 ¦ Cisco |
| Frequency Response: | 80 - 20000 Hz |
| Height: | 1.09 cm |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Product Type: | Microphone |
| Recommended Use: | Conference |
| Sensitivity: | -36 dB |
| Version: | original |
| Weight: | 126 g |
| Width: | 6.39 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Florian Vopel is your contact person for: