Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Compliant Standards: | IEEE 802.3af |
|---|---|
| Depth: | 18.9 cm |
| Designed For: | Cisco TelePresence MX200 G2, MX200 Non Encrypted, MX300, MX300 G2, MX700, MX800, SX10, SX10 HD, SX80 ¦ Cisco TelePresence System SX20 Codec, SX20 Codec Encrypted, SX20 Codec Non Encrypted, SX20 Quick Set with Precision HD 1080p 12x Camera, SX20 Quick Set |
| Device Type: | Touchscreen |
| Diagonal Size: | 10.1" |
| Features: | Height adjustable |
| Height: | 3.4 cm |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Memory: | 4 GB |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Movement Detection Technology: | Capacitive |
| Native Resolution: | 1280 x 800 |
| Type: | LCD display |
| Version: | original |
| Weight: | 870 g |
| Width: | 25.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Compliant Standards: | IEEE 802.3af |
|---|---|
| Depth: | 18.9 cm |
| Designed For: | Cisco TelePresence MX200 G2, MX200 Non Encrypted, MX300, MX300 G2, MX700, MX800, SX10, SX10 HD, SX80 ¦ Cisco TelePresence System SX20 Codec, SX20 Codec Encrypted, SX20 Codec Non Encrypted, SX20 Quick Set with Precision HD 1080p 12x Camera, SX20 Quick Set |
| Device Type: | Touchscreen |
| Diagonal Size: | 10.1" |
| Features: | Height adjustable |
| Height: | 3.4 cm |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Memory: | 4 GB |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Movement Detection Technology: | Capacitive |
| Native Resolution: | 1280 x 800 |
| Type: | LCD display |
| Version: | original |
| Weight: | 870 g |
| Width: | 25.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: