Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Audio Formats: | MPEG 1 Audio, MPEG 2 Audio, MP3, AAC-LC, HE-AAC |
|---|---|
| Capacity: | 32 GB |
| Connections: | USB ¦ LAN ¦ Audio line-out - mini-jack ¦ S-video output ¦ HDMI ¦ Serial |
| Depth: | 12.7 cm |
| Device Type: | Digital signage player |
| Height: | 3.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 85% (non-condensing) |
| Included Accessories: | Remote control |
| Input: | AC 100/230 V (50 - 60 Hz) |
| Integrated Flash Memory: | 32 GB |
| Interfaces: | USB, Fast Ethernet, serial |
| Key Features: | Digital audio player, digital video player |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Network Protocols Supported: | UDP, RTP, RTSP, FTP, NTP, HTTPS, SFTP |
| Resolution: | 1080p |
| Version: | original |
| Video Playback Formats: | MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, WMV, VC-1, TS, M2T, M2TS, ASF, TP, TRP |
| Weight: | 450 g |
| Width: | 19 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Audio Formats: | MPEG 1 Audio, MPEG 2 Audio, MP3, AAC-LC, HE-AAC |
|---|---|
| Capacity: | 32 GB |
| Connections: | USB ¦ LAN ¦ Audio line-out - mini-jack ¦ S-video output ¦ HDMI ¦ Serial |
| Depth: | 12.7 cm |
| Device Type: | Digital signage player |
| Height: | 3.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 85% (non-condensing) |
| Included Accessories: | Remote control |
| Input: | AC 100/230 V (50 - 60 Hz) |
| Integrated Flash Memory: | 32 GB |
| Interfaces: | USB, Fast Ethernet, serial |
| Key Features: | Digital audio player, digital video player |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Network Protocols Supported: | UDP, RTP, RTSP, FTP, NTP, HTTPS, SFTP |
| Resolution: | 1080p |
| Version: | original |
| Video Playback Formats: | MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1, WMV, VC-1, TS, M2T, M2TS, ASF, TP, TRP |
| Weight: | 450 g |
| Width: | 19 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Luca-Eric Junghans is your contact person for: