Polycom 2583-26914-001
Polycom Media Cart for 1 x 37 -60 flat panel w/max std VESA 600 mnt,3-shelves,5 casters,adjustable monitor height, locking translucent front door, secure back panel, integrated cable mgnt.
Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Manufacturer: | Polycom |
|---|---|
| Recommended Display Size: | 37"-60" |
| Recommended Use: | LCD display |
| Shelf Qty: | 3 |
| Type: | Cart |
| Version: | original |
| Weight: | 57.2 kg |
| Wheel Diameter: | 12.7 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Manufacturer: | Polycom |
|---|---|
| Recommended Display Size: | 37"-60" |
| Recommended Use: | LCD display |
| Shelf Qty: | 3 |
| Type: | Cart |
| Version: | original |
| Weight: | 57.2 kg |
| Wheel Diameter: | 12.7 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Carsten Schmidt is your contact person for: