Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cabling Type: | ISDN BRI S/T |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | ISDN |
| Depth: | 18.39 cm |
| Designed For: | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Cisco In |
| Device Type: | Expansion module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Height: | 3.18 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% (non-condensing) |
| Interfaces: | 2 x ISDN BRI S/T |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Ports: | 2 |
| Version: | original |
| Weight: | 191 g |
| Width: | 8.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Controller Cards International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Controller Cards International.pdf |
| Cabling Type: | ISDN BRI S/T |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | ISDN |
| Depth: | 18.39 cm |
| Designed For: | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Cisco In |
| Device Type: | Expansion module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Height: | 3.18 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 90% (non-condensing) |
| Interfaces: | 2 x ISDN BRI S/T |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Ports: | 2 |
| Version: | original |
| Weight: | 191 g |
| Width: | 8.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: