Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Compliant Standards: | CISPR 22 Class B, CISPR 24, EN 61000-3-2, IEC 61000-4-11, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN55022 Class B, AS/NZS 60950-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, UL 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1 |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Designed For: | P/N: C1-CISCO4351/K9, C1-CISCO4431/K9, C1-CISCO4451/K9, ISR4351-AXV/K9, ISR4351-SEC/K9, ISR4351-V/K9, ISR4351-VSEC/K9, ISR4431-AXV/K9, ISR4431-V/K9, ISR4431-V/K9-RF, ISR4431-VSEC/K9, ISR4451-X-AXV/K9, ISR4451-X-AXVK9-WS, ISR4451-X-V/K9, ISR4451-X-VSEC/K9 |
| Device Type: | Voice DSP module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| RAM: | 512 MB |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Controller Cards International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Controller Cards International.pdf |
| Compliant Standards: | CISPR 22 Class B, CISPR 24, EN 61000-3-2, IEC 61000-4-11, IEC 60950, EN 61000-3-3, EN55024, EN50082-1, EN55022 Class B, AS/NZS 60950-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, UL 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1 |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Designed For: | P/N: C1-CISCO4351/K9, C1-CISCO4431/K9, C1-CISCO4451/K9, ISR4351-AXV/K9, ISR4351-SEC/K9, ISR4351-V/K9, ISR4351-VSEC/K9, ISR4431-AXV/K9, ISR4431-V/K9, ISR4431-V/K9-RF, ISR4431-VSEC/K9, ISR4451-X-AXV/K9, ISR4451-X-AXVK9-WS, ISR4451-X-V/K9, ISR4451-X-VSEC/K9 |
| Device Type: | Voice DSP module |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| RAM: | 512 MB |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: