Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Bus: | Network Interface Module (NIM) |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Depth: | 18.39 cm |
| Designed For: | Cisco 4451, 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Ci |
| Device Type: | DSL modem |
| Digital Signaling Protocol: | ADSL2, ADSL2+, VDSL2, ADSL over POTS |
| Form Factor: | Internal |
| Height: | 3.18 cm |
| Interfaces: | 1 x VDSL2 - RJ-11 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Processor: | Broadcom |
| Protocols & Specifications: | ITU G.994.1 (G.hs), ITU G.992.1 (G.DMT) Annex A, ITU G.992.3 Annex A, ITU G.993.2, ITU G.992.5 Annex A |
| Version: | original |
| Weight: | 181 g |
| Width: | 8.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Modems International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Modems International.pdf |
| Bus: | Network Interface Module (NIM) |
|---|---|
| Connectivity Technology: | Wired |
| Depth: | 18.39 cm |
| Designed For: | Cisco 4451, 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Ci |
| Device Type: | DSL modem |
| Digital Signaling Protocol: | ADSL2, ADSL2+, VDSL2, ADSL over POTS |
| Form Factor: | Internal |
| Height: | 3.18 cm |
| Interfaces: | 1 x VDSL2 - RJ-11 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Processor: | Broadcom |
| Protocols & Specifications: | ITU G.994.1 (G.hs), ITU G.992.1 (G.DMT) Annex A, ITU G.992.3 Annex A, ITU G.993.2, ITU G.992.5 Annex A |
| Version: | original |
| Weight: | 181 g |
| Width: | 8.89 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: