Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cables Included: | Network cable |
|---|---|
| Colour: | White |
| Connections: | 1 x serial - RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Depth: | 30 cm |
| Device Type: | Power supply - rack-mountable |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 7.6 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 95% |
| Input Connectors: | 24 x RJ-45 |
| Input Voltage: | AC 110/220 V |
| Input Voltage Range: | ± 20% |
| Localisation: | English / United States |
| Manufacturer: | 3Com |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Max Storage Temperature: | 70 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Min Storage Temperature: | 10 °C |
| Power Consumption Operational: | 75 Watt |
| Power Output Connectors Details: | 24 x RJ-45 |
| Rack Mounting Kit: | Included |
| Version: | original |
| Weight: | 5 kg |
| Width: | 48.3 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Cables Included: | Network cable |
|---|---|
| Colour: | White |
| Connections: | 1 x serial - RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Depth: | 30 cm |
| Device Type: | Power supply - rack-mountable |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 7.6 cm |
| Humidity Range Operating: | 10 - 95% |
| Input Connectors: | 24 x RJ-45 |
| Input Voltage: | AC 110/220 V |
| Input Voltage Range: | ± 20% |
| Localisation: | English / United States |
| Manufacturer: | 3Com |
| Max Operating Temperature: | 50 °C |
| Max Storage Temperature: | 70 °C |
| Min Operating Temperature: | 0 °C |
| Min Storage Temperature: | 10 °C |
| Power Consumption Operational: | 75 Watt |
| Power Output Connectors Details: | 24 x RJ-45 |
| Rack Mounting Kit: | Included |
| Version: | original |
| Weight: | 5 kg |
| Width: | 48.3 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: