Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cables Included: | Power cable |
|---|---|
| Compliant Standards: | UL, TUV, cUL, EN55022 Class B, FCC Part 15 B |
| Depth: | 14 cm |
| Designed For: | P/N: 3CNJ1000, 3CNJ1000-20, 3CNJ2000, 3CNJ2000-20, 3CRWX395075A |
| Device Type: | PoE injector - external |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 3.6 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Interfaces: | 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Manufacturer: | 3Com |
| Power Output Connectors Details: | 1 x RJ-45 |
| Version: | original |
| Weight: | 200 g |
| Width: | 6.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Cables Included: | Power cable |
|---|---|
| Compliant Standards: | UL, TUV, cUL, EN55022 Class B, FCC Part 15 B |
| Depth: | 14 cm |
| Designed For: | P/N: 3CNJ1000, 3CNJ1000-20, 3CNJ2000, 3CNJ2000-20, 3CRWX395075A |
| Device Type: | PoE injector - external |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 3.6 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Interfaces: | 1 x Gigabit LAN - RJ-45 |
| Manufacturer: | 3Com |
| Power Output Connectors Details: | 1 x RJ-45 |
| Version: | original |
| Weight: | 200 g |
| Width: | 6.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: