Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cables Included: | Power cable 2 m |
|---|---|
| Designed For: | HPE BLc7000 Enclosure Model X (2400 Watt) ¦ HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure (2400 Watt) ¦ HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure (2400 Watt) |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage Range: | AC 200 - 240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 2400 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Cables Included: | Power cable 2 m |
|---|---|
| Designed For: | HPE BLc7000 Enclosure Model X (2400 Watt) ¦ HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure (2400 Watt) ¦ HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure (2400 Watt) |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage Range: | AC 200 - 240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 2400 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: