Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | Cisco 812 3.7G and dual 802.11n radio WiFi Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705 and WLAN, 812 3.7G Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705, 815, 819 4G LTE M2M Gateway, 819 Non-Hardened 4G LTE ISR, 819 Secure |
|---|---|
| Device Type: | Power supply |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage Range: | AC 100 - 240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 80 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | Cisco 812 3.7G and dual 802.11n radio WiFi Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705 and WLAN, 812 3.7G Secure IOS Router with GLOBAL HSPA+ Release 7 based on MC8705, 815, 819 4G LTE M2M Gateway, 819 Non-Hardened 4G LTE ISR, 819 Secure |
|---|---|
| Device Type: | Power supply |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage Range: | AC 100 - 240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 80 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: