Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Compliant Standards: | EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, CCC, ICES-003 Class A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 3548 Class A, BSMI Class A, VCCI Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, EN 300 386, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. |
|---|---|
| Depth: | 19.3 cm |
| Designed For: | Cisco Catalyst 9200L |
| Device Type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Frequency Required: | 50 - 60 Hz |
| Height: | 4.01 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 90% (non-condensing) |
| Input Connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 45 °C |
| Min Operating Temperature: | -5 °C |
| Output Voltage: | 12 V |
| Power Capacity: | 125 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 680 g |
| Width: | 10.2 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Compliant Standards: | EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN 61000-6-1, CCC, ICES-003 Class A, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 3548 Class A, BSMI Class A, VCCI Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, EN 300 386, EN 55032 Class A, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. |
|---|---|
| Depth: | 19.3 cm |
| Designed For: | Cisco Catalyst 9200L |
| Device Type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Frequency Required: | 50 - 60 Hz |
| Height: | 4.01 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 90% (non-condensing) |
| Input Connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 45 °C |
| Min Operating Temperature: | -5 °C |
| Output Voltage: | 12 V |
| Power Capacity: | 125 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 680 g |
| Width: | 10.2 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: