Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | P/N: C8200-1N-4T, C8200L-1N-4T, C8200-UCPE-1N8 |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - external |
| Efficiency: | 89% |
| Frequency Required: | 47 - 63 Hz |
| Input Connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Input Voltage: | AC 90-264 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Output Voltage: | DC 54 V |
| Power Capacity: | 150 Watt |
| Power Over Ethernet (PoE): | PoE (IEEE 802.3af) |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | P/N: C8200-1N-4T, C8200L-1N-4T, C8200-UCPE-1N8 |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - external |
| Efficiency: | 89% |
| Frequency Required: | 47 - 63 Hz |
| Input Connectors: | Power IEC 60320 C14 |
| Input Voltage: | AC 90-264 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Output Voltage: | DC 54 V |
| Power Capacity: | 150 Watt |
| Power Over Ethernet (PoE): | PoE (IEEE 802.3af) |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: