Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | Cisco Catalyst IE3200 Rugged Series |
|---|---|
| Device Type: | Power supply |
| Frequency Required: | 50 - 60 Hz |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 240 Watt |
| Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ (IEEE 802.3at) |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | Cisco Catalyst IE3200 Rugged Series |
|---|---|
| Device Type: | Power supply |
| Frequency Required: | 50 - 60 Hz |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 240 Watt |
| Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ (IEEE 802.3at) |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Luca-Eric Junghans is your contact person for: