Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Depth: | 11.7 cm |
|---|---|
| Designed For: | Cisco Expansion POE/POE+ Module |
| Device Type: | Power supply - DIN rail mountable |
| Height: | 15 cm |
| Input Voltage: | DC 24 - 48 V |
| Input Voltage Range: | DC 18 - 60 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Electric Current: | 1.2 A |
| Output Voltage: | DC 54 V |
| Power Capacity: | 65 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 1.18 kg |
| Width: | 6.6 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Depth: | 11.7 cm |
|---|---|
| Designed For: | Cisco Expansion POE/POE+ Module |
| Device Type: | Power supply - DIN rail mountable |
| Height: | 15 cm |
| Input Voltage: | DC 24 - 48 V |
| Input Voltage Range: | DC 18 - 60 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Electric Current: | 1.2 A |
| Output Voltage: | DC 54 V |
| Power Capacity: | 65 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 1.18 kg |
| Width: | 6.6 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Jürgen Mattikau is your contact person for: