Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | Cisco UCS C220 M4 Entry Plus Smart Play (770 Watt), C220 M4 Entry Smart Play (770 Watt), C220 M4 Rack Server (770 Watt), C220 M4 Value Smart Play (770 Watt) |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Frequency Required: | 47 - 63 Hz |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Input Voltage Range: | AC 90 - 264 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 770 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M4 Entry Plus Smart Play (770 Watt), C220 M4 Entry Smart Play (770 Watt), C220 M4 Rack Server (770 Watt), C220 M4 Value Smart Play (770 Watt) |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Frequency Required: | 47 - 63 Hz |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Input Voltage Range: | AC 90 - 264 V |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Power Capacity: | 770 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Luca-Eric Junghans is your contact person for: