Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | Extreme Networks Aspen 8806, 8810 ¦ Extreme Networks BlackDiamond 10808, 12804C, 12804R, 8806, 8810 |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - plug-in module |
| Input Voltage: | 48 V |
| Manufacturer: | Extreme |
| Power Capacity: | 1200 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 3.2 kg |
| GPSR - economic actor: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
| GPSR - EU responsible person: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | Extreme Networks Aspen 8806, 8810 ¦ Extreme Networks BlackDiamond 10808, 12804C, 12804R, 8806, 8810 |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - plug-in module |
| Input Voltage: | 48 V |
| Manufacturer: | Extreme |
| Power Capacity: | 1200 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 3.2 kg |
| GPSR - economic actor: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
| GPSR - EU responsible person: | Extreme Networks, Deutschland, Solmsstraße 83, Frankfurt am Main, 60486, Info.de @ extremenetworks.com |
Daniel Losch is your contact person for: