Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Designed For: | HPE BLc7000 Platinum Single-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 OneView Licenses ¦ HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/16 Insight Control Env. Linux Edition Licenses, w/2 Power Supplies and 4 Fans w/16 Insigh |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage: | AC 200-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 2400 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Designed For: | HPE BLc7000 Platinum Single-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 OneView Licenses ¦ HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/16 Insight Control Env. Linux Edition Licenses, w/2 Power Supplies and 4 Fans w/16 Insigh |
|---|---|
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Input Voltage: | AC 200-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 2400 Watt |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: