Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Depth: | 15.87 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE Aruba 5406R 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ / 8-port SFP+ (No PSU) v3 zl2 (1100 Watt), 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 (1100 Watt), 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 (1100 Watt), 5412R 92GT PoE+ / 4SFP+ (No PSU) v3 zl2 (1100 Watt), 5412R-92G-PoE+/2SFP+ (No PSU) v2 |
| Device Type: | Power supply - plug-in module |
| Height: | 12.95 cm |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 1100 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 2.74 kg |
| Width: | 18.92 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Depth: | 15.87 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE Aruba 5406R 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ / 8-port SFP+ (No PSU) v3 zl2 (1100 Watt), 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 (1100 Watt), 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 (1100 Watt), 5412R 92GT PoE+ / 4SFP+ (No PSU) v3 zl2 (1100 Watt), 5412R-92G-PoE+/2SFP+ (No PSU) v2 |
| Device Type: | Power supply - plug-in module |
| Height: | 12.95 cm |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 1100 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 2.74 kg |
| Width: | 18.92 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: