Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Depth: | 39.5 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE MSR3044, MSR3064 |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 8.61 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Output Voltage: | 12 V |
| Power Capacity: | 300 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 1.9 kg |
| Width: | 24.99 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Depth: | 39.5 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE MSR3044, MSR3064 |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 8.61 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Output Voltage: | 12 V |
| Power Capacity: | 300 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 1.9 kg |
| Width: | 24.99 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: