Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Depth: | 30.5 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Features: | Front-to-back airflow |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 6.4 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 250 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 680.4 g |
| Width: | 5.1 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Power Supplies International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Power Supplies International.pdf |
| Depth: | 30.5 cm |
|---|---|
| Designed For: | HPE FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
| Device Type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Features: | Front-to-back airflow |
| Frequency Required: | 50/60 Hz |
| Height: | 6.4 cm |
| Input Voltage: | AC 100-240 V |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Power Capacity: | 250 Watt |
| Version: | original |
| Weight: | 680.4 g |
| Width: | 5.1 cm |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: