Aruba P25101-001
Intel Xeon-Gold 6258R v4 Twenty Eight-Core 64-bit processor - 2.7 GHz (205 watt thermal design power (TDP))
Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Clock Speed: | 2.7 GHz |
|---|---|
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Number of Cores: | 28-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 205 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6258Rv4 |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Processors International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Processors International.pdf |
| Clock Speed: | 2.7 GHz |
|---|---|
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Number of Cores: | 28-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 205 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6258Rv4 |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: