Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cache: | 35.75 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | L3 - 35.75 MB |
| Clock Speed: | 2.1 GHz |
| Designed For: | P/N: UCSB-10-PK-M5BLADE, UCSB-5108-AC2, UCSB-5108-AC2-U-BR, UCSB-5108-AC2-UPG, UCSB-5108-DC2, UCSB-5108-DC2-UPG, UCSB-5108-HVDC, UCSB-5108-HVDC-UPG, UCSB-B200-M5-U, UCSB-B200-M5-U-BR, UCSB-B480-M5-U, UCSC-10-PK-C220M5, UCSC-C220-M5L, UCSC-C220-M5L-BR, UCS |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Number of Cores: | 26-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor (mobile) |
| Thermal Design Power: | 165 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Platinum 8170M |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Processors International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Processors International.pdf |
| Cache: | 35.75 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | L3 - 35.75 MB |
| Clock Speed: | 2.1 GHz |
| Designed For: | P/N: UCSB-10-PK-M5BLADE, UCSB-5108-AC2, UCSB-5108-AC2-U-BR, UCSB-5108-AC2-UPG, UCSB-5108-DC2, UCSB-5108-DC2-UPG, UCSB-5108-HVDC, UCSB-5108-HVDC-UPG, UCSB-B200-M5-U, UCSB-B200-M5-U-BR, UCSB-B480-M5-U, UCSC-10-PK-C220M5, UCSC-C220-M5L, UCSC-C220-M5L-BR, UCS |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Number of Cores: | 26-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor (mobile) |
| Thermal Design Power: | 165 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Platinum 8170M |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: