Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cache: | 30.25 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | 30.25 MB |
| Clock Speed: | 2.1 GHz |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5 LFF, C220 M5 with Blanking panels, C220 M5L, C220 M5SN SFF, C240 M5 Advanced, C240 M5 LFF Rack Server, C240 M5 LFF Rack Server (Tracer), C240 M5 Rack Server, C240 M5 Rack Server for Microsoft Azure Stack, C240 M5 SFF Rack Server, C240 M5 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Number of Cores: | 22-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 140 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6238L |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Processors International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Processors International.pdf |
| Cache: | 30.25 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | 30.25 MB |
| Clock Speed: | 2.1 GHz |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5 LFF, C220 M5 with Blanking panels, C220 M5L, C220 M5SN SFF, C240 M5 Advanced, C240 M5 LFF Rack Server, C240 M5 LFF Rack Server (Tracer), C240 M5 Rack Server, C240 M5 Rack Server for Microsoft Azure Stack, C240 M5 SFF Rack Server, C240 M5 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Number of Cores: | 22-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 140 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6238L |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: