Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Cache: | 22 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | 22 MB |
| Clock Speed: | 2.9 GHz |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5 LFF, C220 M5SN SFF, C240 M5 LFF Rack Server, C240 M5 LFF Rack Server (Tracer), C240 M5 Rack Server for Microsoft Azure Stack, C240 M5 SFF Rack Server, C240 M5L Rack Server for Microsoft Azure Stack, S3260 M5 Server Node with I/O Expander |
| Manufacturer: | Intel |
| Number of Cores: | 16-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 150 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6226R |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
| GPSR - EU responsible person: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
| Warnings: | Warnings Processors International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Processors International.pdf |
| Cache: | 22 MB |
|---|---|
| Cache Memory Details: | 22 MB |
| Clock Speed: | 2.9 GHz |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5 LFF, C220 M5SN SFF, C240 M5 LFF Rack Server, C240 M5 LFF Rack Server (Tracer), C240 M5 Rack Server for Microsoft Azure Stack, C240 M5 SFF Rack Server, C240 M5L Rack Server for Microsoft Azure Stack, S3260 M5 Server Node with I/O Expander |
| Manufacturer: | Intel |
| Number of Cores: | 16-core |
| Processor Qty: | 1 |
| Product Type: | Processor |
| Thermal Design Power: | 150 W |
| Type / Form Factor: | Intel Xeon Gold 6226R |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
| GPSR - EU responsible person: | Intel, Deutschland, Am Campeon 10, Neubiberg, 85579, info.de @ intel.com |
Carsten Schmidt is your contact person for: