Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Compatible Slots: | 1 x Expansion Slot |
|---|---|
| Compliant Standards: | FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, VCCI-I, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Class A, EN50082-1, EN 61000-6-1, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, EN 300 386 |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Depth: | 18.3 cm |
| Designed For: | Cisco 2801, 2801 2-pair G.SHDSL bundle, 2801 4-pair G.SHDSL bundle, 2801 ADSL over Basic Telephone Bundle, 2801 DSL Bundle, 2801 Voice Bundle, 2801 Voice Security Bundle, 2811, 2811 2-pair G.SHDSL bundle, 2811 4-pair G.SHDSL bundle, 2811 DSL bundle, 2811 |
| Device Type: | Application accelerator |
| Flash Memory: | 64 MB |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Hard Drive: | HDD 120 GB x 1 |
| Height: | 3.9 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 85% |
| Interfaces: | 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 5 °C |
| RAM: | 1 GB |
| Version: | original |
| Weight: | 0.7 kg |
| Width: | 18 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Servers International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Servers International.pdf |
| Compatible Slots: | 1 x Expansion Slot |
|---|---|
| Compliant Standards: | FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, CISPR 24, EN 61000-3-2, VCCI-I, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Class A, EN50082-1, EN 61000-6-1, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, EN 300 386 |
| Connectivity Technology: | Wired |
| Data Link Protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Depth: | 18.3 cm |
| Designed For: | Cisco 2801, 2801 2-pair G.SHDSL bundle, 2801 4-pair G.SHDSL bundle, 2801 ADSL over Basic Telephone Bundle, 2801 DSL Bundle, 2801 Voice Bundle, 2801 Voice Security Bundle, 2811, 2811 2-pair G.SHDSL bundle, 2811 4-pair G.SHDSL bundle, 2811 DSL bundle, 2811 |
| Device Type: | Application accelerator |
| Flash Memory: | 64 MB |
| Form Factor: | Plug-in module |
| Hard Drive: | HDD 120 GB x 1 |
| Height: | 3.9 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 85% |
| Interfaces: | 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Max Operating Temperature: | 40 °C |
| Min Operating Temperature: | 5 °C |
| RAM: | 1 GB |
| Version: | original |
| Weight: | 0.7 kg |
| Width: | 18 cm |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: