Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 8.5 cm |
| Designed For: | P/N: ACDC2513, AP7950B, AR2200, AR2280, AR2400, AR2400FP1, AR2401, AR2407, AR2480, AR2487, AR2487G, AR2500, AR2507, AR2580, AR2587, AR3100G, AR3100TAA, AR3100W, AR3100X610, AR3103SP, AR3105SP, AR3105W, AR3106SP, AR3107G, AR3107SP, AR3107X609, AR3140G, AR3 |
| Features: | Vertical orientation |
| Height: | 76.6 cm |
| Manufacturer: | APC Schneider |
| Mounting Kit: | Included |
| Product Type: | Rack cable management panel |
| Version: | original |
| Weight: | 1.8 kg |
| Width: | 5.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
| GPSR - EU responsible person: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
| Warnings: | Warnings Accessoires International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Accessoires International.pdf |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Compliant Standards: | RoHS |
| Depth: | 8.5 cm |
| Designed For: | P/N: ACDC2513, AP7950B, AR2200, AR2280, AR2400, AR2400FP1, AR2401, AR2407, AR2480, AR2487, AR2487G, AR2500, AR2507, AR2580, AR2587, AR3100G, AR3100TAA, AR3100W, AR3100X610, AR3103SP, AR3105SP, AR3105W, AR3106SP, AR3107G, AR3107SP, AR3107X609, AR3140G, AR3 |
| Features: | Vertical orientation |
| Height: | 76.6 cm |
| Manufacturer: | APC Schneider |
| Mounting Kit: | Included |
| Product Type: | Rack cable management panel |
| Version: | original |
| Weight: | 1.8 kg |
| Width: | 5.5 cm |
| GPSR - economic actor: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
| GPSR - EU responsible person: | Schneider Electric GmbH, Deutschland, Gothaer Str. 29, Ratingen, 40880, esupport.emeade @ schneider-electric.com |
Carsten Schmidt is your contact person for: