Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 146 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i2 (2.5"), BL860c i4 (2.5"), BL870c i2 (2.5"), BL890c i2 (2.5") ¦ HPE Modular Smart Array P2000 G3 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Array System, P2000 G3 iSCSI Dual Controller SFF Bundle ¦ HPE ProLiant BL460c G7 (2.5"), BL465c G6 (2.5 |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 2 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Manufacturer Selling Program: | HP Top Value |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 146 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i2 (2.5"), BL860c i4 (2.5"), BL870c i2 (2.5"), BL890c i2 (2.5") ¦ HPE Modular Smart Array P2000 G3 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Array System, P2000 G3 iSCSI Dual Controller SFF Bundle ¦ HPE ProLiant BL460c G7 (2.5"), BL465c G6 (2.5 |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 2 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Manufacturer Selling Program: | HP Top Value |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: