Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 300 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5SX SFF (2.5"), C240 M5 SFF Rack Server (2.5"), SmartPlay Select C220 M5 Standard 2 (2.5"), SmartPlay Select C220 M5S Standard 1 (2.5"), SmartPlay Select C220 M5S Standard 1 (Tracer) (2.5"), SmartPlay Select C220 M5SX (2.5"), SmartPlay Sel |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 300 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | Cisco UCS C220 M5SX SFF (2.5"), C240 M5 SFF Rack Server (2.5"), SmartPlay Select C220 M5 Standard 2 (2.5"), SmartPlay Select C220 M5S Standard 1 (2.5"), SmartPlay Select C220 M5S Standard 1 (Tracer) (2.5"), SmartPlay Select C220 M5SX (2.5"), SmartPlay Sel |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Cisco Meraki |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
| GPSR - EU responsible person: | Cisco Systems GmbH, Deutschland, Parkring 20, Garching, 85748, info-center @ cisco.com |
Sven Lembke is your contact person for: