Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 600 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Dell PowerVault MD3200, MD3200i, MD3600f |
| Device Type: | Hard drive |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SATA 3Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 3 Gb/s |
| Manufacturer: | Dell |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
|---|---|
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 600 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Dell PowerVault MD3200, MD3200i, MD3600f |
| Device Type: | Hard drive |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SATA 3Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 3 Gb/s |
| Manufacturer: | Dell |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
|---|---|
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
Monique Zimmermann is your contact person for: