Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Buffer Size: | 64 MB |
|---|---|
| Capacity: | 1.2 TB |
| Compatible Bay: | 2.5" x 1/3H |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 750 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" x 1/3H |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | Dell |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
|---|---|
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Buffer Size: | 64 MB |
|---|---|
| Capacity: | 1.2 TB |
| Compatible Bay: | 2.5" x 1/3H |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 750 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" x 1/3H |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | Dell |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
|---|---|
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
| : | Dell GmbH, Deutschland, Main Airport Center Unterschweinstiege 10, Frankfurt am Main, 60549, DE.CustomerSupport @ dell.com |
Monique Zimmermann is your contact person for: