Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 3.84 TB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Fujitsu ETERNUS DX 100 S4 Base Enclosure, 200 S4 Base Enclosure |
| Device Type: | Solid state drive |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Drive Writes Per Day (DWPD): | 1 |
| Features: | Value Endurance |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Fujitsu |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
| GPSR - EU responsible person: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 3.84 TB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Fujitsu ETERNUS DX 100 S4 Base Enclosure, 200 S4 Base Enclosure |
| Device Type: | Solid state drive |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Drive Writes Per Day (DWPD): | 1 |
| Features: | Value Endurance |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Fujitsu |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
| GPSR - EU responsible person: | Fujitsu, Deutschland, Mies-van-der-Rohe-Straße 8, München, 80807, cic @ fujitsu.com |
Samin Delikhoun is your contact person for: