Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 72 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i2 (2.5"), BL860c i2 Base (2.5"), BL870c i2 (2.5"), BL890c i2 (2.5"), BL890c i2 Base (2.5"), BL8x0c i2 Upgrade Blade (2.5"), rx2800 i2 (2.5"), rx2800 i2 Office Friendly Base Server (2.5") ¦ HPE ProLiant BL460c G7 (2.5"), BL465c G7 (2. |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 72 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" SFF |
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i2 (2.5"), BL860c i2 Base (2.5"), BL870c i2 (2.5"), BL890c i2 (2.5"), BL890c i2 Base (2.5"), BL8x0c i2 Upgrade Blade (2.5"), rx2800 i2 (2.5"), rx2800 i2 Office Friendly Base Server (2.5") ¦ HPE ProLiant BL460c G7 (2.5"), BL465c G7 (2. |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" SFF |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: