Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 450 GB |
|---|---|
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i4 (2.5") ¦ HPE ProLiant BL460c G6 (2.5"), BL460c G7 (2.5"), BL465c G6 (2.5"), BL465c G7 (2.5"), BL620C G7 (2.5"), BL680c G7 (2.5"), BL685c G6 (2.5"), BL685c G7 (2.5"), DL120 G7 (2.5"), DL160 G6 (2.5"), DL160 G6 Special Server (2.5"), |
| Device Type: | Hard drive |
| Interface: | SAS |
| Interfaces: | 1 x SAS |
| Internal Data Rate: | 600 MBps |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 450 GB |
|---|---|
| Designed For: | HPE Integrity BL860c i4 (2.5") ¦ HPE ProLiant BL460c G6 (2.5"), BL460c G7 (2.5"), BL465c G6 (2.5"), BL465c G7 (2.5"), BL620C G7 (2.5"), BL680c G7 (2.5"), BL685c G6 (2.5"), BL685c G7 (2.5"), DL120 G7 (2.5"), DL160 G6 (2.5"), DL160 G6 Special Server (2.5"), |
| Device Type: | Hard drive |
| Interface: | SAS |
| Interfaces: | 1 x SAS |
| Internal Data Rate: | 600 MBps |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: