Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 750 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 3.5" |
| Designed For: | HPE ProLiant DL380 G5 High Availability Storage Server ¦ HPE StorageWorks Modular Smart Array 2000 Dual I/O, 2000 Single I/O, 2012, 2012fc Dual Controller, 2012fc Single Controller, 2012i 9TB SATA High Availability Bundle, 2012i Dual Controller, 2012i Jus |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 300 MBps (external) |
| Form Factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 3Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 3 Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 7200 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 750 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 3.5" |
| Designed For: | HPE ProLiant DL380 G5 High Availability Storage Server ¦ HPE StorageWorks Modular Smart Array 2000 Dual I/O, 2000 Single I/O, 2012, 2012fc Dual Controller, 2012fc Single Controller, 2012i 9TB SATA High Availability Bundle, 2012i Dual Controller, 2012i Jus |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 300 MBps (external) |
| Form Factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 3Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 3 Gb/s |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| Spindle Speed: | 7200 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| : | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Pascal Eggert is your contact person for: