Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 500 GB |
|---|---|
| Designed For: | IBM System Storage DS4200 Model 7V |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Interface: | SATA 1.5Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 1.5 Gb/s |
| Manufacturer: | IBM |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
| GPSR - EU responsible person: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 500 GB |
|---|---|
| Designed For: | IBM System Storage DS4200 Model 7V |
| Device Type: | Hard drive - hot-swap |
| Interface: | SATA 1.5Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SATA 1.5 Gb/s |
| Manufacturer: | IBM |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
| GPSR - EU responsible person: | IBM, Deutschland, Schönaicher Str. 220, Böblingen, 71032, halloibm @ de.ibm.com |
Michael Holste is your contact person for: