Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 600 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 3.5" |
| Designed For: | IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure, V3700 LFF Expansion Enclosure |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Form Factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 600 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 3.5" |
| Designed For: | IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure, V3700 LFF Expansion Enclosure |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 1.2 GBps (external) |
| Form Factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Spindle Speed: | 15000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
Michael Holste is your contact person for: