Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 900 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | IBM Storwize V3700 SFF DC Expansion Enclosure ¦ Lenovo Storwize V3700 SFF DC Dual Control Enclosure, V3700 SFF Dual Control Enclosure, V3700 SFF Expansion Enclosure |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 900 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | IBM Storwize V3700 SFF DC Expansion Enclosure ¦ Lenovo Storwize V3700 SFF DC Dual Control Enclosure, V3700 SFF Dual Control Enclosure, V3700 SFF Expansion Enclosure |
| Device Type: | Hard drive |
| Drive Transfer Rate: | 600 MBps (external) |
| Form Factor: | 2.5" |
| Interface: | SAS 6Gb/s |
| Interfaces: | 1 x SAS 6Gb/s |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Spindle Speed: | 10000 rpm |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
Michael Holste is your contact person for: