Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 800 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Lenovo Storage S2200 6411 (2.5" SFF) |
| Device Type: | Solid state drive |
| Drive Writes Per Day (DWPD): | 3 |
| Form Factor: | 2.5" |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 800 GB |
|---|---|
| Compatible Bay: | 2.5" |
| Designed For: | Lenovo Storage S2200 6411 (2.5" SFF) |
| Device Type: | Solid state drive |
| Drive Writes Per Day (DWPD): | 3 |
| Form Factor: | 2.5" |
| Manufacturer: | Lenovo |
| Version: | original |
| GPSR - economic actor: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
| GPSR - EU responsible person: | Lenovo, Deutschland, Meitnerstr.9, Stuttgart, 70563, Fragen_DE @ lenovo.com |
Michael Holste is your contact person for: