Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| CPU: | No CPU |
|---|---|
| Cables Included: | 1 x InfiniBand cable |
| Compliant Standards: | FCC Class A certified, RoHS, BSMI Class A |
| Depth: | 69.6 cm |
| Device Type: | Storage enclosure |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 12 (total) / 12 (free) x hot-swap - 2.5" / 3.5" shared |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 95% |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Interfaces: | 1 x InfiniBand |
| Manufacturer: | Synology |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Min Operating Temperature: | 5 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| Supported Devices / Modules Qty: | 12 |
| Supported Drives: | SATA-600 |
| Type: | No HDD |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 13.4 kg |
| Width: | 43.05 cm |
| GPSR - economic actor: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| GPSR - EU responsible person: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| Warnings: | Warnings Other Storage Products International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Other Storage Products International.pdf |
| CPU: | No CPU |
|---|---|
| Cables Included: | 1 x InfiniBand cable |
| Compliant Standards: | FCC Class A certified, RoHS, BSMI Class A |
| Depth: | 69.6 cm |
| Device Type: | Storage enclosure |
| Enclosure Type: | Rack-mountable - 2U |
| Expansion Bays: | 12 (total) / 12 (free) x hot-swap - 2.5" / 3.5" shared |
| Height: | 8.8 cm |
| Humidity Range Operating: | 5 - 95% |
| Installed Devices / Modules Qty: | |
| Interfaces: | 1 x InfiniBand |
| Manufacturer: | Synology |
| Max Operating Temperature: | 35 °C |
| Max Supported Qty: | 2 |
| Min Operating Temperature: | 5 °C |
| Power Device: | 2 x internal power supply |
| Power Redundancy: | Yes |
| Power Redundancy Scheme: | 1+1 |
| Supported Devices / Modules Qty: | 12 |
| Supported Drives: | SATA-600 |
| Type: | No HDD |
| Version: | original |
| Voltage Required: | AC 120/230 V - 50/60 Hz |
| Weight: | 13.4 kg |
| Width: | 43.05 cm |
| GPSR - economic actor: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
| GPSR - EU responsible person: | Synology, Deutschland, Grafenberger Allee 295, Düsseldorf, 40237, privacy @ synology.com |
Samin Delikhoun is your contact person for: