Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 32 GB |
|---|---|
| Chips Organization: | X4 |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | HPE Cloudline CL2100 Gen10, CL2200 Gen10, CL2600 Gen10, CL2600 Gen10 Network Choice, CL2600 Gen10 Premium, CL2600 Gen10 Premium Network Choice, CL2800 Gen10, CL2800 Gen10 Network Choice, CL3100 Gen10, CL3150 Gen10 Base, CL4100 Gen10, CL5200 Gen9, CL5800 G |
| Features: | Dual rank, registered |
| Form Factor: | DIMM 288-pin |
| Latency Timings: | CL19 (19-19-19) |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | HP 880841-B21 |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Technology: | DDR4 SDRAM |
| Type: | DRAM memory module |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | original |
| Voltage: | 1.2 V |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 32 GB |
|---|---|
| Chips Organization: | X4 |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | HPE Cloudline CL2100 Gen10, CL2200 Gen10, CL2600 Gen10, CL2600 Gen10 Network Choice, CL2600 Gen10 Premium, CL2600 Gen10 Premium Network Choice, CL2800 Gen10, CL2800 Gen10 Network Choice, CL3100 Gen10, CL3150 Gen10 Base, CL4100 Gen10, CL5200 Gen9, CL5800 G |
| Features: | Dual rank, registered |
| Form Factor: | DIMM 288-pin |
| Latency Timings: | CL19 (19-19-19) |
| Manufacturer: | HPE Aruba |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | HP 880841-B21 |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Technology: | DDR4 SDRAM |
| Type: | DRAM memory module |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | original |
| Voltage: | 1.2 V |
| GPSR - economic actor: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
|---|---|
| GPSR - product manufacturer: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
| GPSR - EU responsible person: | Hewlett-Packard GmbH, Deutschland, Herrenberger Str. 140, Böblingen, 71034, enterprise.kunden @ hpe.com |
Nico Steinbach is your contact person for: