Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 4 GB: 2 x 2 GB |
|---|---|
| Compatible Slots: | 2 x memory |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Cisco In |
| Features: | Unbuffered |
| Form Factor: | DIMM 240-pin |
| Manufacturer: | Cisco 3rd Meraki 3rd |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Cisco MEM-4400-4G |
| Speed: | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Technology: | DDR3 SDRAM |
| Type: | DRAM memory kit |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | Third Party || compatible, Third Party || compatible |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|---|
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 4 GB: 2 x 2 GB |
|---|---|
| Compatible Slots: | 2 x memory |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle ¦ Cisco In |
| Features: | Unbuffered |
| Form Factor: | DIMM 240-pin |
| Manufacturer: | Cisco 3rd Meraki 3rd |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Cisco MEM-4400-4G |
| Speed: | 1333 MHz (PC3-10600) |
| Technology: | DDR3 SDRAM |
| Type: | DRAM memory kit |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | Third Party || compatible, Third Party || compatible |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|
Jürgen Mattikau is your contact person for: