Product images and accessories are provided by a content provider. Images may differ slightly from the original and are for illustrative purposes. Compatibility guarantee for accessories can not be guaranteed. The scope of delivery corresponds to the item description (if necessary identical item) Please note the product and condition description.
| Capacity: | 64 GB |
|---|---|
| Chips Organization: | X4 |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | Lenovo ThinkAgile HX3375 Appliance 7D5U ¦ Lenovo ThinkAgile HX3376 Certified Node 7D5U ¦ Lenovo ThinkAgile VX3575-G Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAgile VX5575 Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAgile VX7575 Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAg |
| Features: | Dual rank, registered |
| Form Factor: | DIMM 288-pin |
| Manufacturer: | Lenovo 3rd |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Lenovo 4ZC7A15124 |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Technology: | DDR4 SDRAM |
| Type: | DRAM memory module |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | Third Party || compatible |
| Voltage: | 1.2 V |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|---|
| Warnings: | Warnings Storage & Memories International.pdf |
| Safety instructions: | Safety instructions Storage & Memories International.pdf |
| Capacity: | 64 GB |
|---|---|
| Chips Organization: | X4 |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Designed For: | Lenovo ThinkAgile HX3375 Appliance 7D5U ¦ Lenovo ThinkAgile HX3376 Certified Node 7D5U ¦ Lenovo ThinkAgile VX3575-G Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAgile VX5575 Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAgile VX7575 Integrated System 7D43 ¦ Lenovo ThinkAg |
| Features: | Dual rank, registered |
| Form Factor: | DIMM 288-pin |
| Manufacturer: | Lenovo 3rd |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | Lenovo 4ZC7A15124 |
| Speed: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Technology: | DDR4 SDRAM |
| Type: | DRAM memory module |
| Upgrade Type: | System specific |
| Version: | Third Party || compatible |
| Voltage: | 1.2 V |
| GPSR - product manufacturer: | Cybertrading; Am Springbrunnen 2, 39179, Barleben, Deutschland, produktsicherheit @ cybertrading.de |
|---|
Michael Holste is your contact person for: